Miasteczko

Witamy w Miasteczku

„Miasteczko” – świat zabaw i rozwoju to niezwykłe miejsce na mapie Tychów. Niezwykłe, bowiem łączące dobrą zabawę z edukacją.

Miłość do dzieci i chęć wspierania ich rozwoju to główne przesłanki, które przyczyniły się do naszego powstania.

W naszym świecie dużo się dzieje. Mamy do dyspozycji bezpieczną, nowoczesną i przede wszystkim certyfikowaną konstrukcję zabawową, tzw. małpi gaj, która dostarczy mnóstwa emocji i pozwoli na spożytkowanie energii nawet najbardziej wymagającego dziecka.

Pomoże w tym zjeżdżalnia rolkowa, zjeżdżalnia rurowa, tor przeszkód, elementy wspinaczkowe i basen wypełniony tysiącem piłeczek.

Dwa poziomy, przeźroczysta, krzywe lustro i cudowna kolorystyka, to elementy które wyróżniają nasza salę spośród innych.

Strefa dla najmłodszych

Alternatywą dla wymagającego małpiego gaju jest strefa malucha, oddzielona od konstrukcji zabawowej tak, aby nasze najmłodsze pociechy mogły bezpiecznie czerpać radość z przygotowanych dla nich atrakcji.

Duży drewniany domek z panelami sensorycznymi, tablice manipulacyjne, drewniana kuchnia, stragan, skoczki oraz mnóstwo zabawek rozwijających małą motorykę pochłoną malucha na dłuższą chwilę. Ponadto strefa  zawiera basen wypełniony piłeczkami z integralną zjeżdżalnią, co zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa zabawy.

Kreatywny maluch

Wyjątkowa sala

To nie koniec…

Nasz miasteczkowy świat skrywa jeszcze jedną wyjątkową salę, salę sportowo-zajęciową. Niewielka, ale za to bogata w atrakcje, pozwoli dzieciakom stoczyć pojedynek w hokeja, zagrać w kosza bądź rzutki oraz stworzyć własny tor sensoryczny, z dostępnych na sali kształtek rehabilitacyjnych.

To samo pomieszczenie 2 razy w tygodniu służy zajęciom ruchowym oraz sensorycznym.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym Facebooku.

Przedszkole postawy

Relaks to jest to!

W czasie, w którym Twoje dziecko eksploruje miasteczkowe cztery kąty zapraszamy na chwilę relaksu przy filiżance pysznej, świeżo mielonej kawy bądź kubku markowej herbaty. Do dyspozycji dorosłych gości mamy gazety, książki oraz oczywiście darmowy dostęp do sieci Wi-Fi.

Jeśli natomiast dopadnie Cię mały głód proponujemy zakup jednej z wielu zdrowych przekąsek z naszej oferty. Jesteśmy bowiem zwolennikami zdrowego odżywiania, zwłaszcza dzieci. Słodycze i przekąski, które mamy w ofercie są zdrowszą alternatywą znanych Ci zapewne produktów.

U nas możesz chrupnąć suszonego banana, herbatniki bez syropu glukozowo-fruktozowego bądź poczęstować się darmowym, świeżym jabłkiem.

Strefa urodzinowa

W Miasteczku nie mogło także zabraknąć miejsca na zorganizowanie imprezy urodzinowej. Jeśli zatem chcesz wyprawić swojemu dziecku niezapomniane urodziny, to my chętnie ugościmy solenizanta wraz z biesiadnikami.

Wystarczy, że wybierzesz dzień i jeden z dostępnych pakietów, a my zajmiemy się całą resztą. Nasza cudowna animatorka sprawi, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy.

Więcej na ten temat w zakładce Urodziny.

Warto do nas zawitać osobiście, aby przekonać się o atrakcyjności tego miejsca.

Urodziny